از چه طریقی لیست دوره‌ها را مشاهده کرده و ثبت‌نام کنم

جهت مشاهده لیست دوره‌ها می‌توانید بر روی گزینه ” دوره‌های آموزشی” یا “تقویم آموزشی” در صفحه اصلی کلیک کنید. در این بخش پس از انتخاب دپارتمان و دوره موردنظر خود ، اطلاعات دوره موردنظر در صفحه‌ای جدید نمایش داده می‌شود. در این صفحه  می‌توانید ضمن مشاهده لیست دوره‌ها، زمان برگزاری، مدت‌زمان دوره، روزهای تشکیل کلاس، شهریه و اطلاعاتی در مورد دوره موردنظر را مشاهده کنید تا با اطلاعات کامل ثبت‌نام انجام شود.

به چه صورت باید ثبت‌نام کنم

شما از چهار طریق می‌توانید ثبت‌نام کنید.

  1. به‌صورت حضوری: در این روش شما شخصاً به آدرس آموزشگاه مراجعه کرده و فرم‌های مربوط به دوره آموزشی خود را مطالعه کرده و سپس ثبت‌نام می‌کنید.
  2. به‌صورت پیش ثبت‌نام و واریز کارت به کارت: در این روش شما با واحد آموزش تماس تلفنی برقرار کرده تا از شرایط، شهریه و زمان برگزاری دوره مدنظر خود آگاهی پیدا کنید و با توجه به مبلغ شهریه خود درصدی از مبلغ شهریه را به‌عنوان پیش‌پرداخت واریز می‌کنید تا در دوره آموزش شرکت کنید.
  3. پیش ثبت‌نام : شما به‌صورت تلفنی دوره مدنظر را پیش ثبت‌نام می‌کنید تا با اطلاع واحد آموزش در یک روز معین برای پرداخت حضوری یا کارت به کارت اقدام فرمایید.
  4.  از طریق آنلاین

چطور از تاریخ و زمان دقیق شروع دوره‌ها مطلع شوم

برای اطلاع از تاریخ و زمان  دقیق شروع دوره‌ها، شما می‌توانید از طریق صفحه “تقویم آموزشی” یا ” دوره‌های در حال شروع” از نزدیک ترین دوره ها آگاهی پیدا کنید و همچنین  در صفحه هر دوره در صورت ایجاد دوره عمومی جدید، زمان و تاریخ دوره قابل روئیت و ثبت نام خواهد بود. در غیر اینصورت همه دوره ها به صورت خصوصی قابل ثبت نام بود و تاریخ و زمان هم با هماهنگی کارآموز و استاد مشخص خواهد شد.

چه فرصت‌های شغلی در آموزشگاه آریا تهارن وجود دارد

افرادی که دارای مدارک معتبر آموزشی و سابقه تدریس می‌باشند در صورت تمایل به همکاری با آموزشگاه آریا تهران، می‌توانید اطلاعات خود را به‌صورت حضوری، تلگرامی و یا ایمیل به دست ما برسانند تا رزومه آن‌ها بررسی شود. بدین منظور در صفحه اصلی ابتدا گزینه “امور مشتریان” و سپس گزینه “ارتباط با ما” را کلیک کنید.

برای اطلاعات بیشتر از دو گزینه زیر استفاده کنید

سوال خود را در فرم زیر مطرح کنید

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

موضوع

پیام شما