مدرک فنی و حرفه ای یکی از معتبر ترین مدارک داخلی است. این مدرک قابل ترجمه بوده و در اکثر کشورهای دنیا مورد تایید است. به علاوه افراد دارای این مدرک واجد شرایط دریافت وام و همچنین معادل سازی مدرک هستند.

مجتمع فنی آریا تهران تمام دوره های خود را تحت نظر سازمان فنی و حرفه برگزار می کند به همین دلیل این مجموعه با مجوز ار سازمان فنی و حرفه ای پس از اتمام دوره به کارآموزان خود مدرک فنی حرفه ای و مدرک داخلی معتبر ارائه می کند.

مدرک ICDL بین المللی

یکی از مدارکی که تمام ادارات و شرکت های خصوصی، دولتی برای استخدام افراد تقاضا می کنند مدرک ICDl است. مدرکی که شایستگی افراد را برای کار با کامپیوتر و نرم افزارهای کامپیوتری نشان می دهد.

مجتمع فنی آریا تهران با برگزاری دوره آموزشی ICDl، علاوه بر ارائه مدرک ICDL فنی و حرفه ای، مدارک ICDL بین المللی را نیز تحت لیسانس کشورهای انگلیس، کانادا و ترکیه صادر می کند.

مدرک فنی و حرفه ای حسابداری 

با توسعه و گسترش بخش های مختلف شرکت ها نیاز به حسابداری هر روز بیشتر و بیشتر می شود. مجتمع فنی آریا تهران مفتخر است که علاوه بر برگزاری دوره آموزشی حسابداری ویژه بازار کار، پس از اتمام کلاس ها به کارآموزان خود علاوه بر مدرک حسابداری فنی و حرفه ای، مدرک حسابداری بین المللی ارائه دهد.

مدرک بین المللی تری دی مکس

شما با شرکت در دوره های آموزشی تری دی مکس مجتمع فنی آریا تهران می توانید با هزینه هایی بسیار پایین این دوره را بصورت حرفه ای فرا بگیرید. علاوه بر آن در انتهای دوره می توانید هم مدرک فنی حرفه ای ۳d max  و هم مدرک بین المللی طراحی دریافت نمایید.

مدرک فنی و حرفه ای اتوکد

نرم افزار اتوکد جهت ترسیم نقشه های مهندسی و صنعتی ایجاد گردیده است. امروز اکثر شرکت های مهندسی و عمرانی برای ترسیم نقشه های خود از این نرم افزار استفاده می کنند. شما با شرکت در دوره آموزشی اتوکد علاوه بر یادگیری حرفه ای این برنامه کاربردی می توانید مدرک فنی و حرفه ای اتوکد را نیز دریافت نمایید.

شما با شرکت در دوره آموزش اتوکد، مدرک اتوکد فنی حرفه ای دریافت خواهید کرد، و قارد به شرکت در آزمون بین المللی اتوکد خواهید بود.

مدرک فتوشاپ فنی حرفه ای

فتوشاپ یکی از معروف ترین نرم افزارهای گرافیکی شرکت ادوبی برای ساخت و ویرایش تصاویر است. کمتر کسی در عصر حاضر موجود است که اسم فتوشاپ را نشنیده یا با آن کار نکرده باشد. وقتی اسم ویرایش تصاویر و یا ایجاد تصاویری فوق العاده به زبان می آید نا خودآگاه در کنار آن اسم فتوشاپ نیز خواهد آمد. شما با شرکت در دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی می توانید علاوه بر یادگیری کامل فتوشاپ مدرک معتبر فتوشاپ را نیز دریافت کنید. مدرک صادره از آموزشگاه آریا تهران، مدرک فتوشاپ فنی حرفه ای است.